Pożegnanie klas IV-tych

Drodzy absolwenci !

To Wasz ostatni dzień w naszej szkole, teraz zostało tylko przygotowanie do matury. Chciałbym podziękować Wam za te lata które mogliśmy spędzić razem z Wami w murach tej szkoły. Wszystkie chwile i wspomnienia z Wami związane zostaną nam w pamięci na długo. Zapisaliście się w historii tej szkoły a ona w historii Waszego życia. Mam nadzieję że dobrze będziecie wspominać nie tylko uczniów ale również pedagogów i wszystkich pracowników szkoły i w myślach nieraz będziecie do nas wracać. Dziś się cieszycie bo kończycie tę szkołę, na co tak długo czekaliście ale na pewno nie jeden z Was jeszcze zatęskni. Dziś kończycie kolejny etap w swoim życiu – Technikum Informatyczne oraz Technikum Logistyczne. Musicie jednak pamiętać, że za kilka dni matura a po niej jeszcze kilka lat nauki i dorosłe, samodzielne życie.

Czegóż mogę Wam życzyć, spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu. Jesteście młodzi, korzystajcie z tego jak najlepiej i jak najwięcej ale nie zapominajcie o niebezpieczeństwach jakie na Was czekają.

Chamfort napisał : „Żyje się za pieniądze, ale nie należy żyć dla pieniędzy”

Mam nadzieje że Wasze życie będzie szczęśliwe i bez upadków i dobiegniecie do mety z uśmiechem na twarzy bez większych kłopotów i zmartwień. Życzę Wam tego z całego serca.